Logo CYBERCRATE

Obarczeni doświadczeniem; w pogoni za doskonałością; skazani na sukces! Naszą misją jest tworzenie doskonałej technologii do zadań specjalnych.

O nas

W CYBERCRATE zajmujemy się szeroko pojętą informatyką, technologią, fotografią i multimediami, a przez to także matematyką oraz fizyką.

Głównym polem działania CYBERCRATE jest skomplikowana sztuka tworzenia oprogramowania. Nasz kod powstaje z dbałością o każdy szczegół, tak aby spełniał każde nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Poza programowaniem, konfigurujemy i serwisujemy programy komputerowe, rozwiązujemy najróżniejsze problemy, instalujemy sieci, sprzęt komputerowy i systemy monitoringu. Ponadto świadczymy usługi doradcze.

Oprócz aktywnego udziału w tworzeniu nowych technologii, chcemy dzielić się nabytą wiedzą i umiejętnościami, dlatego przygotowujemy kursy i prelekcje, dostosowane do każdego poziomu. Podstawową ideą naszych kursów jest zdobywanie praktycznej wiedzy i ćwiczenie przydatnych umiejętności, zamiast zapamiętywania regułek które w niczym nie pomagają.

Świadczymy również usługi potwierdzania jakości i kwalifikacji, oraz umiejętności. Jednakże tak jak sami dążymy do najwyższego poziomu, tak też i w procesie certyfikacji wymagamy aby spełnić wyśrubowane kryteria. Uczciwość i dokładność jest przy tym dla nas podstawą, dlatego właśnie certyfikat sygnowany przez CYBERCRATE zawsze będzie oznaczać poziom mistrzowski.

Słów kilka, trochę mniej formalnie

Cóż by tu o nas powiedzieć... CYBERCRATE to twór który przedewszystkim wynurzył się w oceanu pasji i jest formą jej realizacji. Bez marketingowego słodzenia - CYBERCRATE to chęć dzielenia się pasją którą są informatyka, technologia, matematyka, fotografia, multimedia, fizyka i elektronika. Wygląda jak dość duża lista, ktoś mógłby pomyśleć że jak dużo to i niedokładnie, a tu wręcz przeciwnie, bo jedno wypływa z drugiego i się uzupełnia. Bez znajomości fizyki i matematyki, zrozumienie najmniejszych trybików komputera jest nie wykonalne - trzeba je wtedy traktować jako czarną skrzynkę: wydaje nam się, że wiemy jak z niej korzystać, ale nie wiemy co ona tak naprawdę robi, a to nie było wystarczające. Dzięki głębokiemu zrozumieniu sposobu działania, da się czasami kilkukrotnie przyspieszyć działanie, lub uniknąć błędów, które teoretycznie nie powinny powstać, ale rzeczywistość okazała się być inna. Cała zdobyta wiedza i umiejętności były wielokrotnie poddawane różnym próbom, każda coś nowego wnosiła, a tworzone rozwiązania zaskakiwały prostotą i funkcjonalnością.

Wiedzę i umiejętności można zdobywać na kilka sposobów. Jednym z nich jest poznać coś do momentu gdy można już z wiedzy skorzystać, natomiast nie znając dokładnego działania - wiem że jak nacisnę ten przycisk, później tamten, a następnie przekręce tamto pokrętło to maszyna zadziała (ale dlaczego akurat te...?). Inym sposobem jest dokładne zrozumienie za co każde z tych pokręteł jest odpowiedzialne, jak przekazuje maszynie sygnał, jak zachowa się w nietypowych warunkach, co tak naprawdę jest za nim. Wybór jest oczywisty - dokładne zrozumienie. A co jest miarą dogłębnego zrozumienia? (Oprócz możliwości wskazania ile trybików ma każde kółko zębate i do czego służy :) ... ) Powtarzając zasłyszane przemyślenie: Dobrze rozumiesz coś, co potrafisz wytłumaczyć prostymi słowami osobie która nie miała styczności z tym tematem nigdy wcześniej.

Filozofia CYBERCRATE jest prosta - realizować pasję, robić wszystko najlepiej jak się tylko da, stale się rozwijać i udowadniać że niemożliwe jest możliwe, tylko jeszcze nikt tego nie dokonał.

Z góry przepraszam za nie dokładny opis historii. Ostatnimi czasy zatraciliśmy poczucie tego, że informacja która trafi w niepowołane ręce może zostać źle wykorzystana. Dbałość o bezpieczeństwo informacji pododuje, że niestety nie może się tu znaleźć cały rys historii tego jak CYBERCRATE się formowało. Niemniej jednak jeżeli by Cię to zinteresowało, możemy pomyśleć jak zaspokoić Twoją ciekawość.

Czy mogę z wami współpracować?

Cóż, jeśli chcesz razem z nami stawać się z dnia na dzień lepszym w tym co robimy, podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej i nie boisz się wyzwań... zapraszamy na pokład. Skontaktuj się z nami, ustalimy szczegóły i sięgniemy gwiazd.

Gdzie można nas znaleźć?

Aktualnie pracujemy nad naszą ofertą, jednak nie mamy jeszcze "stałego adresu zameldowania" - pracujemy głównie zdalnie.

Credits - podziękowania

Na szczęście dla nas wszystkich, dużo ludzi decyduje się pomagać innym w rzeczach trudnych, czasochłonnych, lub po prostu chcą podzielić się swoim talentem. Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania, dla wszystkich, których praca pomaga nam na codzień. Poniżej prezentujemy krótką listę wykożystanych przez nas technologii, udostępnionych dzięki uprzejmości ich autorów.

Jak można zauważyć na naszej stronie można znaleźć sporo grafiki, za co składamy serdeczne podziękowania dla

  • pixabay.com - genialne zdjęcia stockowe
  • fontawesome.com - piktogramy
  • getbootstrap.com - css framework
  • fonts.google.com & www.daltonmaag.com - czcionka "Ubuntu"

Animacje treści zawdzięczamy

  • michalsnik.github.io/aos/ - Animate On Scroll Library
  • animate.style - Animate.css

Dodatkowych mechanizmów usprawniających działanie dostarczyli

  • jquery.com - biblioteka jQuery
  • popper.js.org - biblioteka popper.js
  • google.com/recaptcha/ - mechanizm werfikacji reCaptcha

Natomiast pomocy w z pozoru nierozwiązywalnych problemach dostarczył portal stackoverflow.com i jego genialni użytkownicy.

Wielkie podziękowania należą się również autorom technologii backendowych, z których mogliśmy skorzystać, jednak przez wzgląd na bezpieczeństwo nie możemy ich wymienić.

Generalnie mówiąc, czapki z głów - ci ludzie wykonali solidny kawał roboty z którego każdy może skorzystać!

To jeszcze nie wszystko!

Wpadnij od czasu do czasu na naszą stronę, aby zapoznać się z nowościami ze świata zer i jedynek!

© Copyright by CYBERCRATE. Wszelkie prawa zastrzeżone (All rights reserved)